NEDEN BİLGELİK?

Bilgelik Enstitüsü olarak 10 yıldır eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Enstitümüz, sadece teori ile yetinmeyen bir organizasyon. Bizi farklılaştıran işte tam da bu nokta. Teorik bilginin yanı sıra tüm eğitimlerimizde uygulama olanağı sağlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bilgi, uygulanmadan pekişmeyecektir.

Katılımcılar, eğitimin sonunda uygulama örneklerini inceleyerek ve bizzat uygulayarak, meslek hayatlarına hazır bir şekilde enstitümüzün kapısından çıkıyor. O yüzdendir ki, memnuniyet garantisi veriyoruz.

Bugüne kadar gördüğümüz tablo, katılımcılarımızın psikoloji eğitimlerimizden yüzünde tebessümle ayrılıyor olması. Bu da bizi daha güçlü kılıyor, daha çok çalışmamızı sağlıyor.

Eğitmenlerimiz, yüzlerce vaka inceleyip, çözüm ürettikleri için katılımcılar bu tecrübeden faydalanma fırsatı yakalıyor. Katılımcılar okulda aldıkları teorik bilgiyi pratik yaparak sertifikasını alıyor.

Bizi farklılaştıran diğer bir husus da, psikoloji alanındaki gelişmeleri sürekli takip ediyor oluşumuz. Dünya ve Türkiye’deki terapi tekniklerindeki değişimleri, ilgili araştırmaları izliyoruz. Eğitimlerimizde size en yeni ve güncel bilgileri sunuyoruz. İşte bu nedenle de 10 yıldır psikoterapi ve psikolojik test eğitimlerinde Türkiye’de trendsetter olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Keyifli, sürükleyici ve geliştiren eğitimler için binlerce ruh sağlığı uzmanı gibi sizleri de Bilgelik Enstitüsü’ne bekliyoruz..

TOP