BİLGELİK ENSTİTÜSÜ İLE YOLU KESİŞENLER ANLATIYOR

2006 Yılından Beri Ruh Sağlığı Alanında Çalışanlara Verdiği Eğitimlerle Türkiye'nin En Köklü Kurumlarından Olan Bilgelik Enstitüsü Bu Güne Kadar Binlerce Mezun Vermiş ve Hep En İyilerin Tercihi Olmuştur. Bu Durum Katılımcıların Yorumlarına da Yansımıştır.

Bilgelik Enstitüsü 2006 yılından bu yana ruh sağlığı uzmanlarına verdiği eğitimler ile Türkiye'nin önde gelen kurumları arasına girmiştir. Bu, Bilgelik Enstitüsü eğitimlerine katılanların yorumlarına da yansımıştır. Aşağıda bu yorumlardan sadece bir kısmını bulacaksınız.

YORUMLAR


Müyesser ÇAĞLAR
Psikolog
BDT eğitimi alabileceğim iyi bir yer araştırıyordum, arkadaşımın tavsiyesi üzerine terapi eğitimleri konusunda sıkça adını duyduğum Bilgelik Enstitüsü'nü buldum.  Çok memnun kaldım. Hocanın eğitim tarzı ve psikoterapi eğitimi ile ilgili her konuda yardımcı olması çok memnun etti. Eğitimin bana çok şey kattığını düşünüyorum.


Kübra DİNÇTÜRK
Psikolog
Bilişsel davranışçı terapi eğitimi biz psikologlar için çok önemli. Güvenebileceğim ve içi dolu olan bir BDT eğitimi arıyordum ve Bilgelik Enstitüsü ile tanıştım. Hocamdan eğitimi aldım. Çok da memnun kaldım. Çünkü bol uygulama ve pratik içerikliydi. Şahsen diğer uygulamalı psikoloji eğitimlerini de Bilgelik'ten almayı düşünüyorum.


Ayşegül TAŞ
Klinik Psikolog
Daha önce Bilgelik Enstitüsü'nde terapi eğitimi alan bir arkadaşımın tavsiyesi ile burayı tercih ettim. Eğitime canlı seans ile başlamansı, uygulamalara ,örneklere yer verilmesi, hocanın her konuda yardımcı olması beni çok memnun etti. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.


Busenur ALTAN
Işık Üniversitesi/ Psikoloji
Uygulamalı terapi eğitimleri veren diğer kurumlarla kalite karşılaştırması yaparak Bilgelik'i tercih ettim. Gayet açıklayıcı ve sade bir dille konular anlatıldı. Çok memnun kaldım.


Sümeyye
Işık Üniversitesi Psikoloji
Lisans dönemimde seminerine katılmıştım alana hakimiyeti terapi eğitimi için Bilgelik Enstitüsü'nü tercih etmemi sağladı. Yetkin hocalardan eğitim almak beni çok memnun etti. Özellikle süpervizyon kısmı çok tatmin ediciydi.


Gülsüm BİRCAN
Klinik Psikolog
Çözüm odaklı terapi, BDT ve Çocuk BDT'yi Bilgelik Enstitüsü'nden aldım. Çok memnun kaldım. hocanın sunum şekli, lisans ve yüksek lisansa göre çok kapsamlı. İyi derecede konuları öğrenme imkanım oldu. hocadan önce terapi yapmak için kendime güvenim yoktu. Şimdi bakış açım çok değişti ve kendime güvenim geldi.


Ceyda TÖZEN
Klinik Psikoloji Master
Başta çözüm odaklı terapi olmak üzere hemen hemen tüm uygulamalı psikoloji eğitimlerimi Bilgelik Enstitüsü'nden aldım. Eğitimler detaylı materyal, örnek vaka sunumları ve ödevlerle dolu dolu geçti. Çok memnun kaldım. Mesleki olarak kendini geliştirmek isteyen herkesin katılmasını öneririm.


Sema Cansu YAMAN
Psikolog
Testler detaylı bir şekilde anlatıldı. Hocamız Testlerle ilgili bilgi verirken aynı zamanda mesleki tecrübelerini bizimle paylaştı. Bu testleri uygularken ne gibi zorluklar yaşadığını anlatması testleri daha hayatın içinden düşünmemi sağladı ve daha kalıcı oldu.


Gizem DEĞER
Psikolog
Çocuk testleri eğitimini arkadaşım tavsiye etti ve internetten araştırıp ikna oldum. Konu derinlemesine anlatıldı. Hocamız çok ilgiliydi ve kafamızdaki tüm soruları yanıtladı.


Hazan AKCAKAVAKLI
Psikolog
Çocuk testleri eğitimi internette karşıma çıktı. Araştırdım güven verdi. Hocamız çok ilgiliydi, çok yardımcı oldu. Açıklayıcı ve akıcı bir eğitimdi.


Naz Tilbe KONUR
Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Öğrencisi
İnternette karşıma birçok eğitim çıkıyordu, ancak kadrosu ve duruşu ile Bilgelik kendisini seçmemi sağladı. Gerek eğitmenlerin anlayışı, her soruyu sabırla cevaplaması, gerekse sundukları imkanlar açısından çok memnun kaldım. Böyle devam edin. Herşey için çok teşekkürler.


Aynur KOCA
Psikolog
Wisc-r eğitimini araştırmalarım ve tavsiye üzerine Bilgelik Enstitüsü'nden aldım. Çok da memnun kaldım, Eğitmenlerin testler konusunda anlaşılır bir dil kullanmaları gerçekten çok faydalı oldu. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.


Aydın Dündar
Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji Mezunu
Kurumun 10 yılı aşkın süredir bu alanda olması, güvenilirliği, eğitimcilerin tecrübe ve deneyiminin fazla olması sebebiyle Bilgelik Enstitüsü'nü tercih ettim. Eğitimden çok memnun kaldım. Şimdi uygulamaları zorluk çekmeden yapıyor ve raporluyorum. Eğitimlerin uygulama alanında karşılaşılabilecek zorluklar üzerine derinlemesine cevaplar veren ve çözüm sağlayan eğitimciler tarafından verilmesi beni çok memnun etti.


Melisa KILIÇ
Psikolog
Eğitimlerin iyi olduğunu duydum ve araştırdım. Eğitmenler alanında iyi uzmanlar olduğunu görünce de Bilgelik'i tercih ettim. Eğitimde örnekler ve uygulamlarla bilgileri pekiştirme fırsatımız olduğu için çok verim aldım.

Sosyal Medyada Biz


Eğitim Fırsatları ve Gelişmelerden Haberdar Ol

İletişim


Suadiye Mahallesi, Bağdat Cd., No:474, 34744 Kadıköy, İstanbul, Türkiye

bilgi@bilgelik.com.tr

0544 380 88 69

© 2018. Bilgelik Enstitüsü

TOP