c_eğitim_IG

Çocuklarda Travma Sonrası Stres Bozukluğunun Bilişsel Davranışçı Terapisi Eğitimi

EĞİTİM ÜCRETSİZDİR.

Ruh Sağlığı Uzmanlarına Yöneliktir.

  • Ülkemizin yaşadığı felaketten dolayı hepimiz üzgünüz. Ruh Sağlığı uzmanları olarak bizlerin bu zor günlerde ve sonrasında gelişebilecek olan Travma Sonrası Stres bozukluğunun tedavisinde etkin rollerimiz var.

  • Lütfü Kaan Özdemir hocamız, ruh sağlığı uzmanlarının Çocuklarda Travma Sonrası Stres bozukluğunun tedavisinde en etkili terapi yöntemi olan Bilişsel Davranışçı Terapi alanındaki uygulama bilgilerini artırmak amacıyla 10 Mart 20:00-22:00 saatleri arasında Zoom programı ile online düzenlenecektir.

  • Eğitimde BDT nin temelleri üzerinde durulmayıp direk olarak Çocuklarda Travmaya BDT yaklaşımı anlatılacaktır. Bu nedenle BDT eğitimi almamış olanlar kavramları anlamakta zorlanabilirler.

  • Programa başvurmak için lütfen aşağıdaki başvuru formunu doldurunuz. Başvurunuz onaylandığında tarafınıza mail gelecektir. 9 Mart günü başvuru sonucunuz iletilmiş olacaktır. Mailler spam kutusuna düşebildiği için spam kutunuzu da kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

  • Duyuruları anlık alabilmek için bu eğitim için oluşturulan whatsapp grubuna katılmanızı tavsiye ederiz. Çok fazla mesaj trafiği olmaması için grup sadece yöneticilerin mesaj gönderilmesine açılmıştır.

    https://chat.whatsapp.com/ESZf6xINYfoB4qK3A8en1

education

Eğitim Tarihleri

10 Mart 2023
clock

Eğitim Saatleri

20:00-22:00
1-min

Eğitmen

Lütfü Özdemir
education

Eğitim Detayları

10 Mart 2023
clock

Eğitim Saatleri

20:00-22:00
physical-education

Eğitmen

Lütfü Özdemir
lutfuozdemir-removebg-preview
Fırsatı Kaçırma

Ücretsiz Eğitim Başlıyor

Hemen kayıt yaptırarak ücretsiz eğitime katılabilirsiniz

0 days 00 hr 00 min 00 sc

Travma ile ilgili Dokümanlar

TÜRK PSİKOLOGLAR DERNEĞİ KAYNAKLARI

TÜRKİYE PSİKİYATRİ DERNEĞİ KAYNAKLARI

MEB KAYNAKLARI

DİĞER YAZILI MATERYALLER